Companie

Detalii identificare

Nume firmăCASA DAVID CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare50812489 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024037373005
EUIDROONRC.J2024037373005
Data înființării04.11.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5520
info-icon
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorHoteluri și alte facilități de cazare
Obiect activitateFacilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CAEN secundare
5590
Alte servicii de cazare
, 
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7721
Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
, 
7722
Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
, 
9699
Alte servicii personale n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaOlt nr. 6, Loc. Turda | Municipiul Turda, Cluj

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
130.750
Profit (Lei)
24.859
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025130.75024.8592.07211.908036.32224.4141

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
19.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.05
Viteza rotație active
3.6

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
19.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
24.859 Lei
Indicator2025
Marjă profit net19.01%
Marjă profit brut21.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat24.859 Lei
Viteza rotație active
3.6
Viteza rotație stocuri
36.32
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.6
Viteza rotație stocuri36.32
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat130.750 Lei
Lichiditate curentă
3.05
Lichiditate imediată
2.75
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.05
Lichiditate imediată2.75
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente