Companie
Detalii identificare
Nume firmăSTAR SURVEY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50850334 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024039329008
EUIDROONRC.J2024039329008
Data înființării08.11.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
5222
Această clasă include:
-activităţi aferente transportului pe apă de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale ca porturi şi dane -exploatarea ecluzelor etc. -activităţi de navigaţie, pilotaj şi ancorare -activităţi de alimbare, de salvare -activităţi ale farurilor Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224 -activitatea porturilor de ambarcaţiuni,
9329
-activităţi aferente transportului pe apă de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale ca porturi şi dane -exploatarea ecluzelor etc. -activităţi de navigaţie, pilotaj şi ancorare -activităţi de alimbare, de salvare -activităţi ale farurilor Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224 -activitatea porturilor de ambarcaţiuni,
9329
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateActivitati de servicii anexe transportului pe apa
Informații de contact
AdresaBogdan Petriceicu Haşdeu nr. 112A, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
514.943
Profit (Lei)
409.993
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 514.943 | 409.993 | 34.166 | 234.728 | 17.389 | 623.188 | 410.233 | 1 |
| 2024 | 22.915 | 14.729 | 1.227 | 12.877 | 1.423 | 22.233 | 14.929 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
79.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Lichiditate curentă
2.65
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
79.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Profit net per salariat
409.993 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 79.62% | 64.28% |
| Marjă profit brut | 85.2% | 65.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.94% | 98.66% |
| Profit net per salariat | 409.993 Lei | 14.729 Lei |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
429.14 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 429.14 zile | 96.41 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 514.943 Lei | 22.915 Lei |
Lichiditate curentă
2.65
Lichiditate imediată
2.65
Pondere active imobilizate
2.71%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.65 | 1.73 |
| Lichiditate imediată | 2.65 | 1.73 |
| Pondere active imobilizate | 2.71% | 6.02% |
| Pondere active circulante | 97.29% | 93.98% |
©Firme.ro