Companie

Detalii identificare

Nume firmăBUDEANU A.-COLT DE RAI S.R.L.
Cod unic de înregistrare50861295 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024040043003
EUIDROONRC.J2024040043003
Data înființării12.11.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9329
info-icon
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități sportive, recreative și distractive
Obiect activitateAlte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN secundare
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4622
Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4799
Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
, 
4931
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMănăstirea Humorului nr. 85, Loc. Gura Humorului | Oraş Gura Humorului, Suceava

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
455
Profit (Lei)
-4
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025455-4-02.3801.1801.3961960

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-0.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.04%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
0.18

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-0.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.04%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-0.88%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)-2.04%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
0.33
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.18
Viteza rotație stocuri0.33
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
45.81%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.59
Lichiditate imediată0.01
Pondere active imobilizate45.81%
Pondere active circulante54.19%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente