Companie
Detalii identificare
Nume firmăLORTRANSDAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50865548 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024040222002
EUIDROONRC.J2024040222002
Data înființării12.11.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
5229
Această clasă include:
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateAlte activitati anexe transporturilor
Informații de contact
AdresaEgretei nr. 11, Loc. Braşov | Municipiul Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
409.555
Profit (Lei)
54.568
Număr angajați
1
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 409.555 | 54.568 | 4.547 | 39.650 | 0 | 94.458 | 54.808 | 1 |
| 2024 | 7.000 | 1.062 | 89 | 8.607 | 779 | 9.090 | 1.262 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Lichiditate curentă
2.38
Viteza rotație active
4.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Profit net per salariat
54.568 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.32% | 15.17% |
| Marjă profit brut | 14.92% | 16.17% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.56% | 84.15% |
| Profit net per salariat | 54.568 Lei | 1.062 Lei |
Viteza rotație active
4.34
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
58.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.34 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.91 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 409.555 Lei | 7.000 Lei |
Lichiditate curentă
2.38
Lichiditate imediată
2.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.38 | 1.06 |
| Lichiditate imediată | 2.38 | 1.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 7.89% |
| Pondere active circulante | 100% | 92.11% |
©Firme.ro