Companie

Detalii identificare

Nume firmăDANITRANS EXPRES CARGO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50889270 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024041531006
EUIDROONRC.J2024041531006
Data înființării15.11.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5229
Alte activități anexe transporturilor
, 
5320
Alte activități poștale și de curier

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaValea Poieniţei nr. 115, Sat Poieniţa | Comuna Bălileşti, Argeş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
312.686
Profit (Lei)
14.526
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025312.68614.5261.211237.03399.550152.20914.7261

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
4.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.64%
Lichiditate curentă
0.64
Viteza rotație active
1.24

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
4.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.64%
Profit net per salariat
14.526 Lei
Indicator2025
Marjă profit net4.65%
Marjă profit brut5.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.64%
Profit net per salariat14.526 Lei
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
87.59 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.24
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe87.59 zile
Cifra de afaceri per salariat312.686 Lei
Lichiditate curentă
0.64
Lichiditate imediată
0.64
Pondere active imobilizate
39.54%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.64
Lichiditate imediată0.64
Pondere active imobilizate39.54%
Pondere active circulante60.46%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente