Companie

Detalii identificare

Nume firmăARTISANA S.R.L.
Cod unic de înregistrare50931323 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024043782006
EUIDROONRC.J2024043782006
Data înființării22.11.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4724
info-icon
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN secundare
5611
Restaurante

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMircea Cel Bătrân nr. 98, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
15.795
Profit (Lei)
-113.560
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202515.795-113.560-9.463120.9296306.939-113.3601

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-718.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
2.09

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-718.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-113.560 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-718.96%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-113.560 Lei
Viteza rotație active
2.09
Viteza rotație stocuri
5.03
Durata medie încasare creanțe
19.36 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.09
Viteza rotație stocuri5.03
Durata medie încasare creanțe19.36 zile
Cifra de afaceri per salariat15.795 Lei
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
8.32%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.06
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate8.32%
Pondere active circulante91.68%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente