Companie

Detalii identificare

Nume firmăLNL PROGRESSUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 50971930 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024045977004
EUIDROONRC.J2024045977004
Data înființării02.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
, 
1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
, 
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCorni nr. 168, Loc. Huşi | Municipiul Huşi, Vaslui

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
50.036
Profit (Lei)
-60.460
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202550.036-60.460-5.038103.3179.95733.100-60.2601

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-120.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
1.16

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-120.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-60.460 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-120.83%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-60.460 Lei
Viteza rotație active
1.16
Viteza rotație stocuri
2.37
Durata medie încasare creanțe
50.11 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.16
Viteza rotație stocuri2.37
Durata medie încasare creanțe50.11 zile
Cifra de afaceri per salariat50.036 Lei
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
23.13%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.32
Lichiditate imediată0.12
Pondere active imobilizate23.13%
Pondere active circulante76.87%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente