Companie

Detalii identificare

Nume firmăLA VAMĂ IMPEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare50986205 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024046740003
EUIDROONRC.J2024046740003
Data înființării04.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaGârlei nr. 1145, Sat Bucşani | Comuna Bucşani, Dâmboviţa

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
88.471
Profit (Lei)
-15.687
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202588.471-15.687-1.30762.0667.54739.032-15.4871

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-17.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
1.9

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-17.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-15.687 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-17.73%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-15.687 Lei
Viteza rotație active
1.9
Viteza rotație stocuri
5.22
Durata medie încasare creanțe
90.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.9
Viteza rotație stocuri5.22
Durata medie încasare creanțe90.15 zile
Cifra de afaceri per salariat88.471 Lei
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.36
Pondere active imobilizate
16.2%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.63
Lichiditate imediată0.36
Pondere active imobilizate16.2%
Pondere active circulante83.8%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente