Companie

Detalii identificare

Nume firmăGMR LINES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51026307 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024048648002
EUIDROONRC.J2024048648002
Data înființării12.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5225
info-icon
Activități de servicii logistice pentru transporturi
Industrie
Transport și depozitare
SectorDepozitare și activități auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateActivități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN secundare
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4671
Comerț cu ridicata al autovehiculelor
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4792
Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPopovicilor nr. 39, Sat Doroteia | Oraş Frasin, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
516.434
Profit (Lei)
15.181
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025516.43415.1811.26590.02035.36155.62515.3811

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
2.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.7%
Lichiditate curentă
0.62
Viteza rotație active
5.68

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
2.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.7%
Profit net per salariat
15.181 Lei
Indicator2025
Marjă profit net2.94%
Marjă profit brut3.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.7%
Profit net per salariat15.181 Lei
Viteza rotație active
5.68
Viteza rotație stocuri
5324.06
Durata medie încasare creanțe
23.24 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.68
Viteza rotație stocuri5324.06
Durata medie încasare creanțe23.24 zile
Cifra de afaceri per salariat516.434 Lei
Lichiditate curentă
0.62
Lichiditate imediată
0.62
Pondere active imobilizate
38.86%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.62
Lichiditate imediată0.62
Pondere active imobilizate38.86%
Pondere active circulante61.14%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente