Companie

Detalii identificare

Nume firmăIMERBA SMART BUILDING S.R.L.
Cod unic de înregistrare51032309 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024048924009
EUIDROONRC.J2024048924009
Data înființării13.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4120
info-icon
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4391
Activități de zidărie
, 
4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
, 
4673
Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaDózsa Győrgy nr. 47, Loc. Baraolt | Oraş Baraolt, Covasna
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
342.600
Profit (Lei)
104.181
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025342.600104.1818.68210.49852.70935.27077.4812

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
30.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.36
Viteza rotație active
3.89

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
30.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
52.091 Lei
Indicator2025
Marjă profit net30.41%
Marjă profit brut32.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat52.091 Lei
Viteza rotație active
3.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.89
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat171.300 Lei
Lichiditate curentă
3.36
Lichiditate imediată
3.36
Pondere active imobilizate
59.91%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.36
Lichiditate imediată3.36
Pondere active imobilizate59.91%
Pondere active circulante40.09%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente