Companie

Detalii identificare

Nume firmăSAFE TRANS BU S.R.L.
Cod unic de înregistrare51038450 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024049275009
EUIDROONRC.J2024049275009
Data înființării16.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4933
info-icon
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CAEN secundare
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRegele Ferdinand nr. 77, Loc. Baia Mare | Municipiul Baia Mare, Maramureş

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
223.533
Profit (Lei)
3.721
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025223.5333.7213107.862011.7833.9211

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.9%
Lichiditate curentă
1.5
Viteza rotație active
18.97

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.9%
Profit net per salariat
3.721 Lei
Indicator2025
Marjă profit net1.66%
Marjă profit brut1.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)94.9%
Profit net per salariat3.721 Lei
Viteza rotație active
18.97
Viteza rotație stocuri
33.49
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active18.97
Viteza rotație stocuri33.49
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat223.533 Lei
Lichiditate curentă
1.5
Lichiditate imediată
0.65
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.5
Lichiditate imediată0.65
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente