Companie

Detalii identificare

Nume firmăALEXA ANDRE CĂTĂLIN TRANSPORT SRL
Cod unic de înregistrare RO 51063232 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024050574003
EUIDROONRC.J2024050574003
Data înființării20.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4931
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
, 
4932
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5210
Depozitări
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5229
Alte activități anexe transporturilor
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Cârstieni | Comuna Călineşti, Argeş

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
229.196
Profit (Lei)
24.953
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025229.19624.9532.07995.64950.90051.0136.2641

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
10.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
2.25

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
10.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
24.953 Lei
Indicator2025
Marjă profit net10.89%
Marjă profit brut11.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat24.953 Lei
Viteza rotație active
2.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
61.3 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.25
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe61.3 zile
Cifra de afaceri per salariat229.196 Lei
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.53
Pondere active imobilizate
49.94%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.53
Lichiditate imediată0.53
Pondere active imobilizate49.94%
Pondere active circulante50.06%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente