Companie

Detalii identificare

Nume firmăDOMUS WASH S.R.L.
Cod unic de înregistrare51068272 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024050881004
EUIDROONRC.J2024050881004
Data înființării23.12.2024 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4520
info-icon
Întreținerea și repararea autovehiculelor
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul; repararea autovehiculelor și motocicletelor
SectorComerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și a motocicletelor
Obiect activitateÎntreținerea și repararea autovehiculelor
CAEN secundare
4511
Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
, 
4532
Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4799
Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
, 
5610
Restaurante
, 
6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRegele Ferdinand nr. 2A, Sat Vânători | Comuna Popricani, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
406.711
Profit (Lei)
112.293
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025406.711112.2939.35811.2210123.614112.3932

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
27.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
11.02
Viteza rotație active
3.29

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
27.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
56.147 Lei
Indicator2025
Marjă profit net27.61%
Marjă profit brut31.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.91%
Profit net per salariat56.147 Lei
Viteza rotație active
3.29
Viteza rotație stocuri
416.71
Durata medie încasare creanțe
49.78 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.29
Viteza rotație stocuri416.71
Durata medie încasare creanțe49.78 zile
Cifra de afaceri per salariat203.356 Lei
Lichiditate curentă
11.02
Lichiditate imediată
10.93
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă11.02
Lichiditate imediată10.93
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente