Companie

Detalii identificare

Nume firmăADMIN ASSIST S.R.L.
Cod unic de înregistrare51089755 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025000248007
EUIDROONRC.J2025000248007
Data înființării09.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6920
info-icon
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități juridice și de contabilitate
Obiect activitateActivități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CAEN secundare
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaGrădinilor nr. 6B, Sat Valea Lupului | Comuna Valea Lupului, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
164.859
Profit (Lei)
69.540
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025164.85969.5405.795157.113130.85292.81169.7401

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
42.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.71%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
0.74

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
42.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.71%
Profit net per salariat
69.540 Lei
Indicator2025
Marjă profit net42.18%
Marjă profit brut43.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.71%
Profit net per salariat69.540 Lei
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
181.65 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.74
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe181.65 zile
Cifra de afaceri per salariat164.859 Lei
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
58.5%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.59
Lichiditate imediată0.59
Pondere active imobilizate58.5%
Pondere active circulante41.5%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente