Companie

Detalii identificare

Nume firmăCRISTIOANAGOTRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51112238 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025001220008
EUIDROONRC.J2025001220008
Data înființării15.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4932
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaApateu nr. 273, Sat Apateu | Comuna Apateu, Arad
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
331.917
Profit (Lei)
42.040
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025331.91742.0403.50325.9719.50058.71142.2400

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
12.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Lichiditate curentă
2.26
Viteza rotație active
4.87

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
12.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net12.67%
Marjă profit brut15.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.53%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
4.87
Viteza rotație stocuri
222.61
Durata medie încasare creanțe
24.27 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.87
Viteza rotație stocuri222.61
Durata medie încasare creanțe24.27 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
2.26
Lichiditate imediată
2.2
Pondere active imobilizate
13.93%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.26
Lichiditate imediată2.2
Pondere active imobilizate13.93%
Pondere active circulante86.07%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente