Companie

Detalii identificare

Nume firmăDELTA DENT THERAPY S.R.L.
Cod unic de înregistrare51120257 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025001626008
EUIDROONRC.J2025001626008
Data înființării16.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8623
info-icon
Activități de asistență stomatologică
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență stomatologică

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Tulcea, mun. Tulcea, str. Grîuşor, nr.16A
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
247.490
Profit (Lei)
16.648
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025247.49016.6481.387115.99556.90475.83916.7481

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
6.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.4%
Lichiditate curentă
0.65
Viteza rotație active
1.86

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
6.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.4%
Profit net per salariat
16.648 Lei
Indicator2025
Marjă profit net6.73%
Marjă profit brut9.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.4%
Profit net per salariat16.648 Lei
Viteza rotație active
1.86
Viteza rotație stocuri
15.2
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.86
Viteza rotație stocuri15.2
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat247.490 Lei
Lichiditate curentă
0.65
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
42.87%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.65
Lichiditate imediată0.51
Pondere active imobilizate42.87%
Pondere active circulante57.13%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente