Companie

Detalii identificare

Nume firmăNOVA GALAXY CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51124690 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025001887007
EUIDROONRC.J2025001887007
Data înființării16.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Teiu | Comuna Teiu, Argeş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
322.731
Profit (Lei)
43.841
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025322.73143.8413.65343.2383.09984.18044.0411

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
13.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Lichiditate curentă
1.95
Viteza rotație active
3.7

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
13.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Profit net per salariat
43.841 Lei
Indicator2025
Marjă profit net13.58%
Marjă profit brut15.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.55%
Profit net per salariat43.841 Lei
Viteza rotație active
3.7
Viteza rotație stocuri
49.42
Durata medie încasare creanțe
12.09 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.7
Viteza rotație stocuri49.42
Durata medie încasare creanțe12.09 zile
Cifra de afaceri per salariat322.731 Lei
Lichiditate curentă
1.95
Lichiditate imediată
1.8
Pondere active imobilizate
3.55%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.95
Lichiditate imediată1.8
Pondere active imobilizate3.55%
Pondere active circulante96.45%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente