Companie

Detalii identificare

Nume firmăAD FOC TEAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51128480 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025002169001
EUIDROONRC.J2025002169001
Data înființării17.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7112
info-icon
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Obiect activitateActivități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPetru Maior nr. 6, Loc. Alba Iulia | Municipiul Alba Iulia, Alba
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
501.334
Profit (Lei)
425.216
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025501.334425.21635.43516.53421.624420.126425.2161

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
84.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
25.41
Viteza rotație active
1.13

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
84.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
425.216 Lei
Indicator2025
Marjă profit net84.82%
Marjă profit brut87.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat425.216 Lei
Viteza rotație active
1.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
292.84 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.13
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe292.84 zile
Cifra de afaceri per salariat501.334 Lei
Lichiditate curentă
25.41
Lichiditate imediată
25.41
Pondere active imobilizate
4.9%
Indicator2025
Lichiditate curentă25.41
Lichiditate imediată25.41
Pondere active imobilizate4.9%
Pondere active circulante95.1%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente