Companie

Detalii identificare

Nume firmăMY HAPPY PLACE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51139357 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025002736001
EUIDROONRC.J2025002736001
Data înființării20.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9313
info-icon
Activități ale centrelor de fitness
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități sportive, recreative și distractive
Obiect activitateActivități ale centrelor de fitness
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
, 
9621
Activități de coafură și frizerie
, 
9622
Activități de tratament și înfrumusețare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Maramureş, Sat Strâmtura com. Strâmtura, Strîmtura, nr.255A

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
109.096
Profit (Lei)
-24.008
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025109.096-24.008-2.00140.271016.463-23.8081

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-22.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.41
Viteza rotație active
6.63

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-22.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-24.008 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-22.01%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-24.008 Lei
Viteza rotație active
6.63
Viteza rotație stocuri
6.98
Durata medie încasare creanțe
-0.44 zile
Indicator2025
Viteza rotație active6.63
Viteza rotație stocuri6.98
Durata medie încasare creanțe-0.44 zile
Cifra de afaceri per salariat109.096 Lei
Lichiditate curentă
0.41
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.41
Lichiditate imediată0.02
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente