Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTONE AND FIRE UNITY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51142123 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025002818002
EUIDROONRC.J2025002818002
Data înființării21.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4690
info-icon
Comerț cu ridicata nespecializat
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata nespecializat
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4650
Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMitropolit Ion Metianu nr. 8, Loc. Zărneşti | Oraş Zărneşti, Braşov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
69.700
Profit (Lei)
-30.142
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202569.700-30.142-2.51290.45610.81450.500-29.1421

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-43.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.56
Viteza rotație active
1.14

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-43.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-30.142 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-43.25%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-30.142 Lei
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
215.58 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.14
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe215.58 zile
Cifra de afaceri per salariat69.700 Lei
Lichiditate curentă
0.56
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
17.64%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.56
Lichiditate imediată0.56
Pondere active imobilizate17.64%
Pondere active circulante82.36%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente