Companie

Detalii identificare

Nume firmăPERLA POWER S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51145138 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025002902006
EUIDROONRC.J2025002902006
Data înființării21.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7734
info-icon
Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de închiriere și leasing
Obiect activitateActivități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă
CAEN secundare
3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
, 
3513
Transportul energiei electrice
, 
3514
Distribuția energiei electrice
, 
3515
Comercializarea energiei electrice
, 
3516
Depozitarea energiei electrice
, 
3540
Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și al gazelor naturale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4763
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5030
Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMamaia nr. 191, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
16.800
Profit (Lei)
7.792
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202516.8007.792649552.753279.972280.6737.8920

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
46.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.73%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
0.03

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
46.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.73%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net46.38%
Marjă profit brut54.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.73%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.08
Durata medie încasare creanțe
1673.13 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.03
Viteza rotație stocuri0.08
Durata medie încasare creanțe1673.13 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
49.94%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.51
Lichiditate imediată0.14
Pondere active imobilizate49.94%
Pondere active circulante50.06%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente