Companie

Detalii identificare

Nume firmăNDI GLOBAL TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51146524 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025003114002
EUIDROONRC.J2025003114002
Data înființării21.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4942
Servicii de mutare
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Dolj, Sat Gângiova com. Gângiova, str. Principală, nr.77
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
480.490
Profit (Lei)
112.459
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025480.490112.4599.37253.50862.154104.013112.6591

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
23.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Lichiditate curentă
1.94
Viteza rotație active
2.89

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
23.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Profit net per salariat
112.459 Lei
Indicator2025
Marjă profit net23.41%
Marjă profit brut25.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.82%
Profit net per salariat112.459 Lei
Viteza rotație active
2.89
Viteza rotație stocuri
446.14
Durata medie încasare creanțe
46.83 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.89
Viteza rotație stocuri446.14
Durata medie încasare creanțe46.83 zile
Cifra de afaceri per salariat480.490 Lei
Lichiditate curentă
1.94
Lichiditate imediată
1.92
Pondere active imobilizate
37.4%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.94
Lichiditate imediată1.92
Pondere active imobilizate37.4%
Pondere active circulante62.6%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente