Companie

Detalii identificare

Nume firmăSMART AGROLAND SOCODOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51164083 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025003853002
EUIDROONRC.J2025003853002
Data înființării27.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4712
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN secundare
2812
Fabricarea de motoare hidraulice
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4685
Comerț cu ridicata al produselor chimice
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSocodor nr. 743, Sat Socodor | Comuna Socodor, Arad

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.620.129
Profit (Lei)
17.089
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.620.12917.0891.424886.649106.293797.41017.2892

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Lichiditate curentă
0.9
Viteza rotație active
1.79

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Profit net per salariat
8.545 Lei
Indicator2025
Marjă profit net1.05%
Marjă profit brut1.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.84%
Profit net per salariat8.545 Lei
Viteza rotație active
1.79
Viteza rotație stocuri
2.56
Durata medie încasare creanțe
29.38 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.79
Viteza rotație stocuri2.56
Durata medie încasare creanțe29.38 zile
Cifra de afaceri per salariat810.065 Lei
Lichiditate curentă
0.9
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
11.76%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.9
Lichiditate imediată0.19
Pondere active imobilizate11.76%
Pondere active circulante88.24%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente