Companie

Detalii identificare

Nume firmăWISE VET IOANA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51167209 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025004224005
EUIDROONRC.J2025004224005
Data înființării27.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7500
info-icon
Activități veterinare
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități veterinare
Obiect activitateActivități veterinare
CAEN secundare
0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
, 
4773
Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
, 
4774
Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
, 
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
9699
Alte servicii personale n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Hunedoara, Sat Băcia com. Băcia, nr.75
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
88.734
Profit (Lei)
-885
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202588.734-885-7458.49442.77814.931-7850

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
1.54

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-1%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
18.38
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.54
Viteza rotație stocuri18.38
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
74.13%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.26
Lichiditate imediată0.17
Pondere active imobilizate74.13%
Pondere active circulante25.87%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente