Companie

Detalii identificare

Nume firmăROELLACRIS CONNECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51176320 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025004813009
EUIDROONRC.J2025004813009
Data înființării28.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4778
info-icon
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN secundare
4649
Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4792
Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
, 
5210
Depozitări
, 
6120
Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
, 
6190
Alte activități de telecomunicații
, 
9510
Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBradului nr. 17, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.094.791
Profit (Lei)
12.894
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.094.79112.8941.075384.861189.093208.14513.8941

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.8%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
2.76

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.8%
Profit net per salariat
12.894 Lei
Indicator2025
Marjă profit net1.18%
Marjă profit brut1.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)92.8%
Profit net per salariat12.894 Lei
Viteza rotație active
2.76
Viteza rotație stocuri
18.69
Durata medie încasare creanțe
40.34 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.76
Viteza rotație stocuri18.69
Durata medie încasare creanțe40.34 zile
Cifra de afaceri per salariat1.094.791 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
47.6%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.39
Pondere active imobilizate47.6%
Pondere active circulante52.4%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente