Companie

Detalii identificare

Nume firmăTCC TEAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare51177520 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025004880003
EUIDROONRC.J2025004880003
Data înființării28.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7430
info-icon
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorAlte activități profesionale, științifice și tehnice
Obiect activitateActivități de traducere scrisă și orală (interpreți)
CAEN secundare
8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
, 
8122
Activități specializate de curățenie
, 
8123
Alte activități de curățenie
, 
9621
Activități de coafură și frizerie

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaUniversităţii nr. 9B, Loc. Suceava | Municipiul Suceava, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
430
Profit (Lei)
-50.914
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025430-50.914-4.24369.1659.8178.634-50.7141

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-11840.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.02

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-11840.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-50.914 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-11840.47%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-50.914 Lei
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.06
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.02
Viteza rotație stocuri0.06
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat430 Lei
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
53.21%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.12
Lichiditate imediată0.01
Pondere active imobilizate53.21%
Pondere active circulante46.79%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente