Companie

Detalii identificare

Nume firmăMEDMAX PREMIUM MARKET S.R.L.
Cod unic de înregistrare51181220 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025004945005
EUIDROONRC.J2025004945005
Data înființării28.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
6120
Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
, 
6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
8291
Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaArdealului nr. 112, Loc. Caransebeş | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
686.160
Profit (Lei)
63.163
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025686.16063.1635.264160.1131.000222.47663.3632

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
9.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Lichiditate curentă
1.39
Viteza rotație active
3.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
9.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Profit net per salariat
31.582 Lei
Indicator2025
Marjă profit net9.21%
Marjă profit brut12.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.68%
Profit net per salariat31.582 Lei
Viteza rotație active
3.07
Viteza rotație stocuri
4.02
Durata medie încasare creanțe
4.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.07
Viteza rotație stocuri4.02
Durata medie încasare creanțe4.15 zile
Cifra de afaceri per salariat343.080 Lei
Lichiditate curentă
1.39
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
0.45%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.39
Lichiditate imediată0.32
Pondere active imobilizate0.45%
Pondere active circulante99.55%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente