Companie

Detalii identificare

Nume firmăPAMPAS 11 S.R.L.
Cod unic de înregistrare51185620 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025005204004
EUIDROONRC.J2025005204004
Data înființării29.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
5611
Restaurante
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
, 
7751
Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
, 
7752
Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPlopilor nr. 22, Sat Tomeşti | Comuna Tomeşti, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
166.500
Profit (Lei)
113.008
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025166.500113.0089.41757.6812.950167.839113.1081

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
67.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
2.91
Viteza rotație active
0.97

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
67.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
113.008 Lei
Indicator2025
Marjă profit net67.87%
Marjă profit brut68.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.91%
Profit net per salariat113.008 Lei
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
277.04
Durata medie încasare creanțe
365 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.97
Viteza rotație stocuri277.04
Durata medie încasare creanțe365 zile
Cifra de afaceri per salariat166.500 Lei
Lichiditate curentă
2.91
Lichiditate imediată
2.9
Pondere active imobilizate
1.73%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.91
Lichiditate imediată2.9
Pondere active imobilizate1.73%
Pondere active circulante98.27%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente