Companie

Detalii identificare

Nume firmăAPT SILVA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51196760 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025005798002
EUIDROONRC.J2025005798002
Data înființării30.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
220
info-icon
Această clasă include:
-producţia de buşteni pentru industriile de prelucrare primară a lemnului de pădure -producţia de buşteni folosiţi sub formă neprelucrată, cum sunt stâlpii de mină, stâlpii pentru garduri şi stâlpii pentru susţinerea liniilor aeriene de telefonie-telegrafie -colectarea şi producţia de lemn utilizat la producerea de energie -colectarea şi prelucrarea reziduurilor forestiere utilizate pentru producerea de energie -producţia de cărbune de lemn în pădure (mangal), prin metode tradiţionale Produsele acestei activităţi se prezintă sub formă de buşteni sau lemn de foc. Această clasă exclude: -creşterea pomilor de Crăciun,

0129 -cultivarea arborilor: plantare, replantare, transplantare, rărire şi conservarea pădurilor şi a drumurilor forestiere,vezi 0210 -colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană,

0230 -producţia de aşchii şi particule de lemn,

1610 -producţia de cărbune de lemn prin distilarea lemnului,

2014
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorSilvicultura si exploatare forestiera
Obiect activitateExploatarea forestiera
CAEN secundare
0220
Exploatarea forestieră
, 
1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
, 
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5210
Depozitări
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Alba, Sat Budeni orş. Zlatna, nr.18
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
144.866
Profit (Lei)
26.577
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025144.86626.5772.215130.606140.62516.75826.7771

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
18.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.25%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
0.92

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
18.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.25%
Profit net per salariat
26.577 Lei
Indicator2025
Marjă profit net18.35%
Marjă profit brut19.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.25%
Profit net per salariat26.577 Lei
Viteza rotație active
0.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.92
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat144.866 Lei
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
89.35%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.13
Lichiditate imediată0.13
Pondere active imobilizate89.35%
Pondere active circulante10.65%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente