Companie

Detalii identificare

Nume firmăSILVER SMILE CLINIQUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51198060 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025005839008
EUIDROONRC.J2025005839008
Data înființării30.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8623
info-icon
Activități de asistență stomatologică
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență stomatologică
CAEN secundare
3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
, 
8610
Activități de asistență spitalicească
, 
8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaHerţa, Loc. Satu Mare | Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
27.001
Profit (Lei)
-67.625
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202527.001-67.625-5.63599.57829.2882.865-67.4251

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-250.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.84

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-250.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-67.625 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-250.45%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-67.625 Lei
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.84
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat27.001 Lei
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
91.09%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.03
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate91.09%
Pondere active circulante8.91%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente