Companie

Detalii identificare

Nume firmăTATTOO HOUSE 05 S.R.L.
Cod unic de înregistrare51200127 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025005882006
EUIDROONRC.J2025005882006
Data înființării30.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9699
info-icon
Alte servicii personale n.c.a.
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateAlte servicii personale n.c.a.
CAEN secundare
9621
Activități de coafură și frizerie
, 
9622
Activități de tratament și înfrumusețare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSabarului nr. 61, Sat Clinceni | Comuna Clinceni, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
167.051
Profit (Lei)
11.649
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025167.05111.64997118.5963.39127.05411.8492

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
6.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.31%
Lichiditate curentă
1.45
Viteza rotație active
5.49

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
6.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.31%
Profit net per salariat
5.825 Lei
Indicator2025
Marjă profit net6.97%
Marjă profit brut7.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.31%
Profit net per salariat5.825 Lei
Viteza rotație active
5.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.49
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat83.526 Lei
Lichiditate curentă
1.45
Lichiditate imediată
1.45
Pondere active imobilizate
11.14%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.45
Lichiditate imediată1.45
Pondere active imobilizate11.14%
Pondere active circulante88.86%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente