Companie

Detalii identificare

Nume firmăARDEALUL ALHAMA DE ALMERIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51217366 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025006791006
EUIDROONRC.J2025006791006
Data înființării04.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4712
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN secundare
4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
, 
4685
Comerț cu ridicata al produselor chimice
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4721
Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Sieu-Odorhei | Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
663.619
Profit (Lei)
25.739
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025663.61925.7392.14538.2442.73261.45125.9391

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
3.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.23%
Lichiditate curentă
1.61
Viteza rotație active
10.34

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
3.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.23%
Profit net per salariat
25.739 Lei
Indicator2025
Marjă profit net3.88%
Marjă profit brut4.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.23%
Profit net per salariat25.739 Lei
Viteza rotație active
10.34
Viteza rotație stocuri
23.31
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active10.34
Viteza rotație stocuri23.31
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat663.619 Lei
Lichiditate curentă
1.61
Lichiditate imediată
0.86
Pondere active imobilizate
4.26%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.61
Lichiditate imediată0.86
Pondere active imobilizate4.26%
Pondere active circulante95.74%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente