Companie

Detalii identificare

Nume firmăDELPACK SENIOR RESIDENCE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51219316 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025006904002
EUIDROONRC.J2025006904002
Data înființării04.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8710
info-icon
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorServicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare
Obiect activitateActivități ale centrelor de îngrijire medicală
CAEN secundare
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
8692
Transportul pacienților cu ambulanța
, 
8695
Activități de fizioterapie
, 
9640
Activități de intermediere pentru servicii personale

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaStuparilor nr. 73/A, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
793.001
Profit (Lei)
-293.576
Număr angajați
7
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025793.001-293.576-24.465744.63372.69952.474-293.3767

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-37.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
6.34

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-37.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-41.939 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-37.02%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-41.939 Lei
Viteza rotație active
6.34
Viteza rotație stocuri
328.36
Durata medie încasare creanțe
2.99 zile
Indicator2025
Viteza rotație active6.34
Viteza rotație stocuri328.36
Durata medie încasare creanțe2.99 zile
Cifra de afaceri per salariat113.286 Lei
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
58.08%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.07
Lichiditate imediată0.07
Pondere active imobilizate58.08%
Pondere active circulante41.92%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente