Companie

Detalii identificare

Nume firmăJ&D ACADEMY S.R.L.
Cod unic de înregistrare51253644 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025008828009
EUIDROONRC.J2025008828009
Data înființării10.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8559
info-icon
Alte forme de învățământ n.c.a.
Industrie
Învățământ
SectorÎnvățământ
Obiect activitateAlte forme de învățământ n.c.a.
CAEN secundare
8569
Activități de servicii-suport pentru învățământ

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPlopilor, Loc. Moineşti | Municipiul Moineşti, Bacău

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
103.976
Profit (Lei)
-108.433
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025103.976-108.433-9.036139.37227.1863.953-108.2331

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-104.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
3.34

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-104.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-108.433 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-104.29%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-108.433 Lei
Viteza rotație active
3.34
Viteza rotație stocuri
507.2
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.34
Viteza rotație stocuri507.2
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat103.976 Lei
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
87.31%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.03
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate87.31%
Pondere active circulante12.69%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente