Companie

Detalii identificare

Nume firmăPOPASUL LA NICOLETA SRL
Cod unic de înregistrare51253733 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025008749001
EUIDROONRC.J2025008749001
Data înființării10.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaA.i. Cuza nr. 29, Loc. Călimăneşti | Oraş Călimăneşti, Vâlcea
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
39.281
Profit (Lei)
-7.438
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202539.281-7.438-62014.1391.0715.630-7.4380

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-18.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
5.86

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-18.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-18.94%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
5.86
Viteza rotație stocuri
34.55
Durata medie încasare creanțe
1.1 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.86
Viteza rotație stocuri34.55
Durata medie încasare creanțe1.1 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
15.98%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.4
Lichiditate imediată0.32
Pondere active imobilizate15.98%
Pondere active circulante84.02%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente