Companie

Detalii identificare

Nume firmăBEAUTY365 S.R.L.
Cod unic de înregistrare51262855 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025009242000
EUIDROONRC.J2025009242000
Data înființării11.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9329
info-icon
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități sportive, recreative și distractive
Obiect activitateAlte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN secundare
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
6210
Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
, 
6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
6391
Activități ale portalurilor web
, 
6392
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
7312
Servicii de reprezentare media
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Rediu | Comuna Rediu, Iaşi

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
111.149
Profit (Lei)
56.782
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025111.14956.7824.7327.89625.50039.37856.9821

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
51.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Lichiditate curentă
4.99
Viteza rotație active
1.71

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
51.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Profit net per salariat
56.782 Lei
Indicator2025
Marjă profit net51.09%
Marjă profit brut52.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.65%
Profit net per salariat56.782 Lei
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
65.68 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.71
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe65.68 zile
Cifra de afaceri per salariat111.149 Lei
Lichiditate curentă
4.99
Lichiditate imediată
4.99
Pondere active imobilizate
39.3%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.99
Lichiditate imediată4.99
Pondere active imobilizate39.3%
Pondere active circulante60.7%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente