Companie

Detalii identificare

Nume firmăMDF OAK ART S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51263133 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025009228004
EUIDROONRC.J2025009228004
Data înființării11.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1611
info-icon
Tăierea și rindeluirea lemnului
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorPrelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite
Obiect activitateTăierea și rindeluirea lemnului
CAEN secundare
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
1621
Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
, 
1622
Fabricarea parchetului asamblat în panouri
, 
1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
, 
1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
, 
4613
Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Căstău | Comuna Beriu, Hunedoara
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
315.048
Profit (Lei)
50.723
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025315.04850.7234.22716.127067.05050.9231

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
16.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.61%
Lichiditate curentă
4.16
Viteza rotație active
4.7

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
16.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.61%
Profit net per salariat
50.723 Lei
Indicator2025
Marjă profit net16.1%
Marjă profit brut17.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.61%
Profit net per salariat50.723 Lei
Viteza rotație active
4.7
Viteza rotație stocuri
7.88
Durata medie încasare creanțe
3.35 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.7
Viteza rotație stocuri7.88
Durata medie încasare creanțe3.35 zile
Cifra de afaceri per salariat315.048 Lei
Lichiditate curentă
4.16
Lichiditate imediată
1.68
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.16
Lichiditate imediată1.68
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente