Companie

Detalii identificare

Nume firmăEPINOVA TAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare51268734 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025009187008
EUIDROONRC.J2025009187008
Data înființării12.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9623
info-icon
Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateActivități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
CAEN secundare
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
9622
Activități de tratament și înfrumusețare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaAndrei Mureşanu nr. 3, Loc. Bistriţa | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
148.163
Profit (Lei)
62.498
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025148.16362.4985.20832.07118394.58662.6982

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
42.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Lichiditate curentă
2.95
Viteza rotație active
1.56

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
42.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Profit net per salariat
31.249 Lei
Indicator2025
Marjă profit net42.18%
Marjă profit brut50.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.68%
Profit net per salariat31.249 Lei
Viteza rotație active
1.56
Viteza rotație stocuri
29.25
Durata medie încasare creanțe
127.11 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.56
Viteza rotație stocuri29.25
Durata medie încasare creanțe127.11 zile
Cifra de afaceri per salariat74.082 Lei
Lichiditate curentă
2.95
Lichiditate imediată
2.79
Pondere active imobilizate
0.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.95
Lichiditate imediată2.79
Pondere active imobilizate0.19%
Pondere active circulante99.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente