Companie

Detalii identificare

Nume firmăHOLY HAIR S.R.L.
Cod unic de înregistrare51284624 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025010246006
EUIDROONRC.J2025010246006
Data înființării13.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9621
info-icon
Activități de coafură și frizerie
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateActivități de coafură și frizerie
CAEN secundare
4645
Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7312
Servicii de reprezentare media
, 
7420
Activități fotografice
, 
8110
Activități de servicii-suport combinate
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCiurari nr. 64, Sat Olteni | Comuna Clinceni, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
167.511
Profit (Lei)
7.986
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025167.5117.98666621.340022.5708.0862

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
4.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.76%
Lichiditate curentă
1.06
Viteza rotație active
7.42

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
4.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.76%
Profit net per salariat
3.993 Lei
Indicator2025
Marjă profit net4.77%
Marjă profit brut5.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.76%
Profit net per salariat3.993 Lei
Viteza rotație active
7.42
Viteza rotație stocuri
15.99
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active7.42
Viteza rotație stocuri15.99
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat83.756 Lei
Lichiditate curentă
1.06
Lichiditate imediată
0.57
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.06
Lichiditate imediată0.57
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente