Companie

Detalii identificare

Nume firmăMÂINI CU STIL S.R.L.
Cod unic de înregistrare51304322 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025011235005
EUIDROONRC.J2025011235005
Data înființării18.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9621
info-icon
Activități de coafură și frizerie
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateActivități de coafură și frizerie
CAEN secundare
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
, 
5819
Alte activități de editare
, 
6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
8220
Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
, 
9011
Activități de creație literară și compoziție muzicală
, 
9012
Activități de creație în domeniul artelor vizuale

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBerzei nr. 14-16, Sat Baciu | Comuna Baciu, Cluj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
86.623
Profit (Lei)
-6.424
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202586.623-6.424-535156.8134.667145.742-6.4041

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-7.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
0.58

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-7.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-6.424 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-7.42%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-6.424 Lei
Viteza rotație active
0.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
585.02 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.58
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe585.02 zile
Cifra de afaceri per salariat86.623 Lei
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.93
Pondere active imobilizate
3.1%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.93
Lichiditate imediată0.93
Pondere active imobilizate3.1%
Pondere active circulante96.9%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente