Companie

Detalii identificare

Nume firmă4SIGHTSTUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51318751 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025011818002
EUIDROONRC.J2025011818002
Data înființării19.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7111
info-icon
Activități de arhitectură
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Obiect activitateActivități de arhitectură
CAEN secundare
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
, 
7411
Activități de design industrial și vestimentar
, 
7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
, 
7413
Activități de design de interior
, 
7414
Alte activități de design specializat
, 
7420
Activități fotografice

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaArgentina nr. 25, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
216.392
Profit (Lei)
169.604
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025216.392169.60414.13442.7250212.529169.8041

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
78.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
4.97
Viteza rotație active
1.02

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
78.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
169.604 Lei
Indicator2025
Marjă profit net78.38%
Marjă profit brut79.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.88%
Profit net per salariat169.604 Lei
Viteza rotație active
1.02
Viteza rotație stocuri
7213.07
Durata medie încasare creanțe
295.9 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.02
Viteza rotație stocuri7213.07
Durata medie încasare creanțe295.9 zile
Cifra de afaceri per salariat216.392 Lei
Lichiditate curentă
4.97
Lichiditate imediată
4.97
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.97
Lichiditate imediată4.97
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente