Companie

Detalii identificare

Nume firmăAUTO DMX GARAGE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51322213 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025012143004
EUIDROONRC.J2025012143004
Data înființării20.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4783
Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5210
Depozitări
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSelişte nr. 77A, Sat Ipoteşti | Comuna Ipoteşti, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
551.945
Profit (Lei)
13.634
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025551.94513.6341.13659.16717.99755.00413.8342

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
2.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.55%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
7.56

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
2.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.55%
Profit net per salariat
6.817 Lei
Indicator2025
Marjă profit net2.47%
Marjă profit brut4.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.55%
Profit net per salariat6.817 Lei
Viteza rotație active
7.56
Viteza rotație stocuri
14.19
Durata medie încasare creanțe
2.59 zile
Indicator2025
Viteza rotație active7.56
Viteza rotație stocuri14.19
Durata medie încasare creanțe2.59 zile
Cifra de afaceri per salariat275.973 Lei
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
24.65%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.93
Lichiditate imediată0.27
Pondere active imobilizate24.65%
Pondere active circulante75.35%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente