Companie

Detalii identificare

Nume firmăSERMARK TRANS.EU SRL
Cod unic de înregistrare51333484 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025012739005
EUIDROONRC.J2025012739005
Data înființării21.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaAlunişului nr. 10B, Sat Rediu | Comuna Rediu, Iaşi

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
42.371
Profit (Lei)
8.893
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202542.3718.893741128.80863.69274.2099.0931

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
20.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.8%
Lichiditate curentă
0.58
Viteza rotație active
0.31

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
20.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.8%
Profit net per salariat
8.893 Lei
Indicator2025
Marjă profit net20.99%
Marjă profit brut24.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.8%
Profit net per salariat8.893 Lei
Viteza rotație active
0.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
249.3 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.31
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe249.3 zile
Cifra de afaceri per salariat42.371 Lei
Lichiditate curentă
0.58
Lichiditate imediată
0.58
Pondere active imobilizate
46.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.58
Lichiditate imediată0.58
Pondere active imobilizate46.19%
Pondere active circulante53.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente