Companie

Detalii identificare

Nume firmăGIARDINI PATRICH LUYS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51340430 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025012936004
EUIDROONRC.J2025012936004
Data înființării24.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8130
info-icon
Activități de întreținere peisagistică
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Obiect activitateActivități de întreținere peisagistică
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
, 
4622
Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
, 
4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSanatoriu nr. 49B, Sat Glod | Comuna Moroeni, Dâmboviţa

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
90.296
Profit (Lei)
17.052
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202590.29617.0521.42133.896051.14817.2521

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
18.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Lichiditate curentă
1.51
Viteza rotație active
1.77

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
18.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Profit net per salariat
17.052 Lei
Indicator2025
Marjă profit net18.88%
Marjă profit brut19.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.84%
Profit net per salariat17.052 Lei
Viteza rotație active
1.77
Viteza rotație stocuri
15.25
Durata medie încasare creanțe
24.25 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.77
Viteza rotație stocuri15.25
Durata medie încasare creanțe24.25 zile
Cifra de afaceri per salariat90.296 Lei
Lichiditate curentă
1.51
Lichiditate imediată
1.33
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.51
Lichiditate imediată1.33
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente