Companie

Detalii identificare

Nume firmăAGROANT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51354215 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025013704008
EUIDROONRC.J2025013704008
Data înființării26.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4685
info-icon
Comerț cu ridicata al produselor chimice
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN secundare
4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
, 
4612
Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
, 
4622
Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaLebedelor nr. 17, Sat Breazu | Comuna Rediu, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
225.463
Profit (Lei)
32.631
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025225.46332.6312.71922.083054.91432.8311

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
14.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.39%
Lichiditate curentă
2.49
Viteza rotație active
4.11

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
14.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.39%
Profit net per salariat
32.631 Lei
Indicator2025
Marjă profit net14.47%
Marjă profit brut15.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.39%
Profit net per salariat32.631 Lei
Viteza rotație active
4.11
Viteza rotație stocuri
46.49
Durata medie încasare creanțe
38.5 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.11
Viteza rotație stocuri46.49
Durata medie încasare creanțe38.5 zile
Cifra de afaceri per salariat225.463 Lei
Lichiditate curentă
2.49
Lichiditate imediată
2.27
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.49
Lichiditate imediată2.27
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente