Companie

Detalii identificare

Nume firmăBLUE HR SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51355350 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025013702006
EUIDROONRC.J2025013702006
Data înființării26.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7810
info-icon
Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de servicii privind forța de muncă
Obiect activitateActivități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CAEN secundare
8210
Activități de secretariat și servicii-suport
, 
8240
Activități de intermediere pentru servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaOglinzilor nr. 34, Sat Săcălaz | Comuna Săcălaz, Timiş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
111.101
Profit (Lei)
62.793
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025111.10162.7935.23314.6085.33972.26262.9931

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
56.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Lichiditate curentă
4.95
Viteza rotație active
1.43

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
56.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Profit net per salariat
62.793 Lei
Indicator2025
Marjă profit net56.52%
Marjă profit brut67.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.68%
Profit net per salariat62.793 Lei
Viteza rotație active
1.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
50.67 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.43
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe50.67 zile
Cifra de afaceri per salariat111.101 Lei
Lichiditate curentă
4.95
Lichiditate imediată
4.95
Pondere active imobilizate
6.88%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.95
Lichiditate imediată4.95
Pondere active imobilizate6.88%
Pondere active circulante93.12%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente