Companie

Detalii identificare

Nume firmăBRIGMOND S.R.L.
Cod unic de înregistrare51359085 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025013979002
EUIDROONRC.J2025013979002
Data înființării27.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4100
info-icon
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
0210
Silvicultură și alte activități forestiere
, 
0220
Exploatarea forestieră
, 
0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
, 
0240
Activități de servicii anexe silviculturii
, 
1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
, 
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
, 
1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Parva | Comuna Parva, Bistriţa-Năsăud

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
393.140
Profit (Lei)
301.208
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025393.140301.20825.101277.900213.172366.136301.4081

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
76.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
1.32
Viteza rotație active
0.68

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
76.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
301.208 Lei
Indicator2025
Marjă profit net76.62%
Marjă profit brut78.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.93%
Profit net per salariat301.208 Lei
Viteza rotație active
0.68
Viteza rotație stocuri
7.86
Durata medie încasare creanțe
293.51 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.68
Viteza rotație stocuri7.86
Durata medie încasare creanțe293.51 zile
Cifra de afaceri per salariat393.140 Lei
Lichiditate curentă
1.32
Lichiditate imediată
1.14
Pondere active imobilizate
36.8%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.32
Lichiditate imediată1.14
Pondere active imobilizate36.8%
Pondere active circulante63.2%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente