Companie

Detalii identificare

Nume firmăCELEANO GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare51360349 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025013997002
EUIDROONRC.J2025013997002
Data înființării27.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6210
info-icon
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
CAEN secundare
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4650
Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4740
Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
6391
Activități ale portalurilor web

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRândunicii nr. 17, Sat Tunari | Comuna Tunari, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
158.814
Profit (Lei)
97.796
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025158.81497.7968.1507.9106.24099.66697.9961

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
61.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Lichiditate curentă
12.6
Viteza rotație active
1.5

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
61.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Profit net per salariat
97.796 Lei
Indicator2025
Marjă profit net61.58%
Marjă profit brut64.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.8%
Profit net per salariat97.796 Lei
Viteza rotație active
1.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
132.67 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.5
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe132.67 zile
Cifra de afaceri per salariat158.814 Lei
Lichiditate curentă
12.6
Lichiditate imediată
12.6
Pondere active imobilizate
5.89%
Indicator2025
Lichiditate curentă12.6
Lichiditate imediată12.6
Pondere active imobilizate5.89%
Pondere active circulante94.11%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente