Companie

Detalii identificare

Nume firmăBARUL DE LA MOARĂ S.R.L.
Cod unic de înregistrare51372670 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025014496007
EUIDROONRC.J2025014496007
Data înființării28.02.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4684
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4721
Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
5611
Restaurante

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCimitirului nr. 34, Sat Hârtop | Comuna Hârtop, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
28.670
Profit (Lei)
2.893
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202528.6702.89324134.81063038.0733.8931

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
10.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74.31%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
0.74

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
10.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74.31%
Profit net per salariat
2.893 Lei
Indicator2025
Marjă profit net10.09%
Marjă profit brut17.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)74.31%
Profit net per salariat2.893 Lei
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
0.79
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.74
Viteza rotație stocuri0.79
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat28.670 Lei
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
1.63%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.09
Lichiditate imediată0.06
Pondere active imobilizate1.63%
Pondere active circulante98.37%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente