Companie

Detalii identificare

Nume firmăPRO SERVICES AND CONTENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51379767 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025014947008
EUIDROONRC.J2025014947008
Data înființării03.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7420
info-icon
Activități fotografice
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorAlte activități profesionale, științifice și tehnice
Obiect activitateActivități fotografice
CAEN secundare
1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
, 
5819
Alte activități de editare
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
7312
Servicii de reprezentare media
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
, 
7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
, 
7411
Activități de design industrial și vestimentar
, 
7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
, 
7414
Alte activități de design specializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaGheorghe Tăttărescu nr. 4, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.450
Profit (Lei)
-28.203
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.450-28.203-2.35026.880250127-28.0031

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-817.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
9.15

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-817.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-28.203 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-817.48%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-28.203 Lei
Viteza rotație active
9.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active9.15
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat3.450 Lei
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
66.31%
Indicator2025
Lichiditate curentă0
Lichiditate imediată0
Pondere active imobilizate66.31%
Pondere active circulante33.69%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente